יום כיף לקבוצות פיתוח עבודת צוות

יום כיף בקבוצות

מסתמן – יום כיף לקבוצות היא הזדמנות מצוינת עבור העובדים להקדיש זמן לפיתוח עבודת צוות.חברה המארגנת יום כיף לקבוצות ומבינה את החשיבות שיש לפיתוח עבודת צוות, תקדיש את היום אימון העובדים בפיתוח מיומנויות שונות הקשורות בעבודתם.

המטרה היא שהעובדים יקבלו ערך מוסף מהסדנה, יצרו פתיחות ועל ידי כל תצליח לעניין את שאר העובדים.הפעילות מתרחשת בתנאי לחץ בעקבות המשימות המרובות. במהלך היום העובדים צריכים לנהל דיונים חשובים על מציאת דרכי פעולה שונים בטרם ביצוע המשימה.

פעילות יום גיבוש – שלבים

  • להוריד מסכות- במסגרת פעילות יום גיבוש העובדים מבצעים תרגילי חימום שיסיעו להם בהסרת המחסומים. הפעולות נועדו ליצור אווירה שונה בקרב העובדים למשל, חישוק, כיסויי עיניים.
  • בניית צוות מנצח: במסגרת פעילות יום גיבוש העובדים לומדים לפתח מיומנויות של מנצחים.

 יום גיבוש לעובדים

למקום בו מתקיים האירוע חשיבות גדולה, שכן לא כולם נגישים לאזור, וכמו כן, מבחינת הקונספט. אם האירוע מתרחש בחוף הים והמוסיקה לא לטעמם של האורחים, ניתן להשקיע בפרטים אחרים, כך החוגגים לא יקדישו מחשבה למוסיקה. באופן כללי, ערב לא מושקע גורם לעובדים לא להגיע לאירועים מסוג זה.

לעומת זאת, ערב מושקע יגרום לעובדים ליהנות מחברתם של אנשים ולרצות להכיר אותם. הרכיב העיקרי להצלחת האירוע הוא האווירה שנוצרת במהלך האירוע.חברה המארגנת יום גיבוש לעובדים תדאג ליצור את האווירה המתאימה כדי ליצור קרבה בין העובדים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>