יום כיף לחברות הכולל סדנת קריוקי

יום כיף לחברות
יום כיף לחברות

חולמים להחליף את הישיבה במשרד בישיבה בחוף הים? תחשבו שוב. שחיקה יכולה להתרחש גם בחוף הים לאחר שמונה שעות של משחק מטקות. יום כיף לחברות הכולל סדנת קריוקי מבטיח יציאה מהשגרה. יום כיף לחברות הכולל סדנת קריוקי מאפשר לעובדים ליהנות באווירה חיובית ולראות את כל העובדים של החברה, החל ממנהלים ועד לעובדים זוטרים. סדנת קריוקי לא מאפשרת לעובדים להיות ביישנים אלא בדיוק להפך. העובדים בחברה יכולים להירגע באמצעות דואט מרגש עם המנהל. הכיף והשמחה הם חלק בלתי נפרד בסדנת קריוקי.

ימי גיבוש הכוללים סדנת קריוקי

ארגון ימי גיבוש עבור חברה דורש הכנה מוקדמת מראש,שכן יש לדאוג לפרטים הקטנים ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לכל פרט ופרט. כאשר מדובר על ימי גיבוש הכוללים סדנת קריוקי, יש לשים לב לציוד הקריוקי ולוודא כי מדובר בציוד איכותי למשל, מיקרופון, מגבר, תוכנת קריוקי. חברה מקצועית להפקת אירועים תסייע לכם בכל הקשור להפקת האירוע,כך תוכלו להבטיח הנאה מלאה מהערב.

יום גיבוש לעובדים – מתנה לעובדים בסוף האירוע

יום גיבוש לעובדים לא מושלם ללא מתנה בסיום הערב.כדי להבטיח הנאה מהערב, כדי להתאים את המתנה לאופי של הערב למשל, אם מדובר בערב קריוקי ניתן להעניק במתנה דיסק קריוקי. יום גיבוש לעובדים מהווה אטרקציה בפני עצמה ויכול להיות מתנה נפלאה עבור העובדים. צירוף מזכרת עשוי להיות מתנה נפלאה לעובדים, לכן כדאי לחלק את המתנה בסוף יום הגיבוש כחלק מסיום החוויה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>