ימי כיף לחברות

ארגון ימי כיף לחברות מחייבים את המנהלים לבדוק מהן האטרקציות השונות שיאפשרו לעובדים ולמנהלים ליהנות. אחת הדרכים ליהנות היא על ידי ארגון יום כיף הכולל פעילות של החשוד המיידי.

מה כוללת הפעילות? הפעילות כוללת תפיסה של חשוד מיידי בביצוע פשע מסוים, כאשר המשתתפים בוחרים את החשוד המיידי. ימי כיף לחברות בסגנון החשוד המיידי מאפשרים לעובדים להרגיש כמו בלשים ליום אחד. העובדים יתנסו בפענוח תעלומות עד לפתרון.

ימי גיבוש הכוללים פעילות של החשוד המיידי – מהי התוכנית

החשוד המיידי – ימי גיבוש הכוללים פעילות של החשוד המיידי כוללים תוכנית עבודה המחייבת השתתפות של כל צוות העובדים. במסגרת ימי גיבוש העובדים יתנסו בפענוח חידה בלשית על ידי עבודת צוות תוך שימוש בשיטות שונות למשל, פריצה לכספות, זיהוי טביעת אצבעות.

יום כיף בסגנון החשוד המיידי – מסגרת התקציב

בתקופה בה אנשים נאבקים על שיפור איכות חייהם ובונים מסגרת תקציב מצומצמת, יום כיף בסגנון החשוד המיידי יכול להיות הפתרון לתכנון אירוע שלא מצריך להשקיע סכומי כסף גבוהים. פעילות בסגנון החשוד המיידי כוללת כתיבה של פתקים. לעיתים, ההנאות הקטנות בחיים הם אלה שיכולות לאפשר לאנשים ליהנות ולא להוציא סכומי כסף גדולים. יום כיף במסגרת החשוד המיידי המשתתפים יכולים ליהנות מפעילויות ישנות שיזכירו להם את ימי ילדותם. יום כיף בסגנון החשוד המיידי כולל הסעות למקום, אוכל, מנחה, רכישת ציוד מתאים. במסגרת מסגרת תקציב ניתן לתכנן את האירוע.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>