ימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש לחברות
לחץ על התמונה כדי לשמח את העובדים

עובדים רבים מבינים כי שגרת היום עשויה להיות לחוצה ועמוסה עבורם. בכדי למנוע מהעובדים הרגיש תחושת עייפות מנהלים רבים מבינים את החשיבות שיש ליציאה קבוצתית מהמשרד המעניקה לעובדים הזדמנות להראות צד אחר שלהם. ימי גיבוש לעובדים מחזק אצלם את התחושה כי מישהו קשוב לצרכים שלהם. ימי גיבוש לחברות הכוללים סדנת הישרדות הם דרך מעניינת לצאת מהשגרה. סדנת הישרדות מאפשרת למשתתפים ביום כיף להשתחרר מהחליפות וליהנות.סדנת הישרדות מאפשרת לבחון את היצירתיות של המשתתפים, וכן את היכולת שלהם לעבוד בצוות.

מה כולל  יום כיף במסגרת סדנת הישרדות

בחברות רבות כבר הבינו כי אחת הדרכים לשבור את השגרה אצל העובדים היא יציאה ליום שונה כלומר, יום כיף. יום כיף במסגרת סדנת הישרדות כולל השתתפות בפעילויות שונות למשל, רכיבה על אופניים, סנפלינג, הכנת ארוחות משותפות.כולם מכירים את תוכנית הטלוויזיה המאפשרת למתמודדים להיות חלק מקבוצה הנאבקת על מקומה בתנאי טבע. לצורך ארגון יום כיף הכולל סדנת הישרדות יש צורך להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בארגון יום כיף, כך ניתן להבטיח שהעובדים ייהנו.

 ימי גיבוש הכוללים סדנאות הישרדות – לבודד את המשתתפים מהשפעות חיצוניות

בשונה מטיולים אחרים הנערכים במסגרת העבודה, ימי גיבוש לעובדים הכוללים סדנאות הישרדות מאפשרים למשתתפים לבחון את היכולת שלהם להסתגל לסביבה שונה. במסגרת הסדנאות המשתתפים מבודדים מכל חוויה חיצונית שיכולה לקשר אותם עם העולם שבחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>