ערב גיבוש לעובדים – ריקודי זומבה

ערב גיבוש בעזרת ריקוד
ערב גיבוש בעזרת ריקוד

הידעתם? ערב גיבוש לעובדים מאפשר להם לצאת מהחליפות ליום אחד וליהנות כפי שלא נהנו מעולם. אם אתם מעוניינים להיות מקוריים באפשרותכם לתכנן ערב ריקודי זומבה לעובדים. ערב ריקודים לעובדים יכול להיות רעיון טוב למנהלים המעוניינים כי העובדים שלהם ישתחררו. ריקוד הזומבה שכבש את העולם הגיע כיום גם למקומות עבודה. ריקוד זומבה פירושו לזוז מהר. מקורו של הריקוד הוא בקולומביה. מדובר בריקוד המשלב מוסיקה לטינית ומקצבים שונים.

מה כולל  יום כיף בסדנת זומבה

יום כיף בסדנת זומבה כוללת השתתפות בשיעור אירובי כאשר כל הריקוד בנוי על מקצב לטיני. מדריכת זומבה מקצועית ומנוסה תגיע למקום שנקבע, בין אם מדובר בעסק או במקום מקצועי בו לומדים זומבה ותעביר לעובדים סדנה מקצועית, בה הם ילמדו את כל התרגילים מעולם הזומבה. במסגרת יום כיף זה, העובדים ילמדו מהם הצעדים המקובלים לצלילי הזומבה.

יתרונות ימי גיבוש בסדנת זומבה

  • זומבה לא רק לרקדנים מקצועיים – יום גיבוש לעובדים בסדנת זומבה כוללים שיעורים המשלבים בין צעדי ריקוד פשוטים לבין צעדי ריקוד מסובכים. ריקודי זומבה יכולים להיות בשורות או במעגלים, כאשר הרעיון הוא להסתכל על המדריך ולחקות את הצעדים שלו. כדי להשתלב בשיעור זומבה אין צורך להיות רקדן מקצועי.
  • שריפת קלוריות- ימי גיבוש בסדנת זומבה מאפשרים לעובדים לרדת במשקל ולחזק את השרירים. רבים לא יודעים זאת אבל בשיעור זומבה שורפים כ500 קלוריות.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>