ימי גיבוש לעובדים ליהנות מעולם מתוק

ימי גיבוש לעובדים הם פתרון מצוין לבעלי עסק המעוניינים לתרום ללכידות של העובדים. סדנת שוקולד היא פתרון מהנה למדי המאפשר לעובדים להיכנס לעולם שכולו מתוק. ישנם יתרונות רבים להשתתפות בסדנת שוקולד כגון: העובדים בחברה יוכלו ליהנות מיום מתוק ושונה. לאור היתרונות הרבים כל ארגון מקפיד לקיים ימי גיבוש לעובדים  לפחות פעם בשנה. ימי גיבוש לעובדים לא חייבים להיות משעממים ולהתקיים באותו מקום כל שנה.

יום כיף בסדנת שוקולד

במסגרת סדנת שוקולד העובדים נהנים מהכנת שוקולד תוך התנסות בעבודת צוות ושמירה על מטרה משותפת. בשונה מהעבודה, יום כיף בסדנת שוקולד מאפשר לעובדים ליצור מנות משותפות. במסגרת הסדנה כולם יכולים לטעום,להכין, ליהנות מטעמו המיוחד של השוקולד. יום כיף בסדנת שוקולד צריך להיות מתואם ביחד עם הארגונים בייחוד לצרכים המיוחדים של הארגון. יום כיף בסדנת שוקולד הוא לא סתם עוד יום.

ימי גיבוש לעובדים תמיד מאחד!
ימי גיבוש לעובדים מאחד!

יום כיף לעובדים – חשיבות של סדנאות שוקולד

שוקולד הוא ממתק המיוצר מפולי קקאו ,סוכר ומוצרים נוספים.במשך שנים היה מקובל לחשוב כי שוקולד מזין לבריאות, אך ההפך הוא הנכון. בקקאו יש לא מעט מגנזיום המסייע בשמירה על קצב הלב, תורם לחיזוק המערכת החיסונית. סדנאות שוקולד לעובדים יתחילו בטעימות במטרה להכניס את העובדים לעולם מתוק. יום כיף לעובדים בסדנת שוקולד הוא אפשרות ליהנות במחיצת העובדים. חווית הטעימה  לא תשאיר אף אחד עם טעם חמוץ בפה. עובדי החברה ייצרו ביחד מאכלים ומשקאות שוקולד שונים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>