יום גיבוש לעובדים

יום כיף בישראל
יום כיף בישראל

רוב האנשים רואים את ההגעה לעבודה כחובה. גם אנשים שאוהבים את עבודתם ועושים אותה בצורה הטובה ביותר לא יתנגדו להישאר בבית במקום ללכת לעבודה. אולם, מחקרים מראים כי עובדים שמרגישים חיוניים לארגון יהיו בעלי סיכויים נמוכים יותר להישאר בבית במקום בטענה שהם לא חשים בטוב. יום גיבוש לעובדים מאפשר להם להשתחרר מהחליפות. סדנאות צחוק ישפרו את חייהם של העובדים באמצעות תרגילים שונים.

מהן סדנאות יוגה צחוק?סדנאות יוגה צחוק הן סדנאות בהן האלמנט המרכזי הוא צחוק. מנחי סדנאות יוגה צחוק הם אנשים בעלי ניסיון בתחום ההומור. כידוע, ההשפעה של ההומור על הבריאות היא חיובית. השילוב בין יוגה לצחוק היה מתאים לכל הגילאים ויוצר קרבה בין המשתתפים. באמצעות סדנאות יוגה ניתן להפוך את צוות העובדים למגובש. יום גיבוש לעובדים הכולל סדנאות יוגה צחוק מאפשר לעובדים להכיר אחד את השני.

 יום כיף – כיצד סדנת יוגה צחוק משפרת את מצב הרוח של העובדים

יום כיף באמצעות סדנת יוגה משפר את מצב הרוח של העובדים. סדנת יוגה צחוק מחברת את העובדים למקום בו הם מוצאים את הצחוק. היוגה מאפשרת לכל אחד להתחבר למקומות העמוקים. משתתפי הסדנאות יכולים להתחבר לנשמתם, לגלות את המקום בו הם מוצאים את מקור הצחוק בתוכם.

 ימי גיבוש – החשיבות של סדנאות לתקשורת

מנהלים המארגנים לעובדים ימי גיבוש תורמים להגברת המוטיבציה של העובדים להמשיך ולעבוד בכל המרץ. ימי גיבוש הם רעיון נהדר המאפשר לעובדים ליהנות. במקומות עבודה כמו ההייטק בהם העבודה היא מסביב לשעון ימי גיבוש וגם יום כיף לעובדים עשויים להיות חוויה נעימה. במסגרת ימי גיבוש מנהלים רבים מעוניינים לקחת את העובדים לסדנאות לשיפור התקשורת. סדנאות תקשורת משפרת את סגנונות התקשורת של העובדים במשרד. כולנו מכירים חברות העוסקות במכירת מוצרים ללקוחות, אשר במסגרת העבודה עובדי החברה צריכים להיות בעלי מוטיבציה וזאת כדי לשכנע את קהל הלקוחות. מפעם לפעם יש צורך ללמד את עובדי החברה טכניקות חדשות לשמירה על קהל הלקוחות.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>